BOŘEK STAVITEL LIVE!

 

27.11.2009, 18.00 hod.
ČEZ aréna, Pardubice
Pro obrovský úspěch loňského turné, které viděly děti v deseti halách ČR se show opět vrací i do Pardubic.
Světoznámý dětský animovaný seriál, který znají milióny dětí na celém světě se dočkal i jevištní podoby.
Britská hraná show s identickými postavičkami navštíví opět po roce i malé české diváky. Show je přeložena do češtiny, určena nejmenším divákům, kteří se setkají se svými oblíbenými kamarády – Bořkem, Míchačkou, minibagrem Lůďou apod., jejich příběhy a písničkami.
Stavební stroje se chovají jako děti a je úkolem Bořka a Týny učit je slušnému chování, spolupráci, odvaze a cti. Od stavění, kopání až po převážení – Bořek Stavitel (Bob the Builder™) a jeho parta strojů jsou vždy připraveni na jakýkoli projekt.Při vymýšlení a realizaci řešení, která vedou k dobře odvedené práci, Bořek a jeho parta ukazují sílu pozitivního myšlení, řešení problémů, týmové spolupráce a důležitost dotažení věcí do konce. A co je nejdůležitější – od začátku až do konce vždycky razí heslo, že není na světě většího potěšení než udělat pořádný kus práce!

Postavy:
Bořek – vedoucí stavební firmy / Týna – Bořkova spolupracovnice a kamarádka / Julča – ztřeštěná oranžová míchačka / Lůďa – modrý autojeřáb, který se bojí výšek / Max – ustrašený červený buldozer a sněžný pluh /Rolík – zbrklý zelený parní válec / Béďa – veselý žlutý bagr / Micka – všetečná modrá kočka / Ptáček / pan Okurka – soused farmář / Hugo – Okurkův zlobivý strašák / Václav – Okurkův naivní zelený traktor / pan Moudrý – městský úředník

Share This