The Illusionists
WITNESS THE IMPOSSIBLE

ČEZ aréna, Pardubice
10. 11. 2013, 19:00 hodin

Vstupenky lze zakoupit v obvyklých předprodejích:
Ticketportal www.ticketportal.cz
Ticket Art vstupenky.ticket-art.cz
Ticketpro www.ticketpro.cz
Sazka Ticket www.sazkaticket.cz
Po vyprodané sezóně v australské Sydney Opera house, kde představení za pouhých 8 dní utržilo na vstupném neuvěřitelné 3 miliony dolarů, a následném turné po zaplněných halách Austrálie, Asie a Ameriky, přiváží společnost JV Agentura a 79PROMOTION CZECH tuto spektakulární živou kouzelnickou show také do České republiky, která se stane jednou ze zastávek evropské části turné, jež v létě odstartuje v Londýně. Seznamte se s The Illusionists! Sedm nejúžasnějších kouzelníků světa předvádí kouzla a iluze, z nichž mnohé jsou k vidění vůbec poprvé a nad kterými Vám zůstane rozum stát.
Každý z těchto 7 iluzionistů je mistrem svého oboru. Všichni mají za sebou úspěšné individuální kariéry, kdy jejich vystoupení zhlédly po celém světě miliony diváků. Tato show je ale vůbec poprvé přivádí všechny na jedno podium.
Vychutnejte si náročné kouzelnické triky, nad nimiž se vám bude tajit dech! Lidé se vznášejí ve vzduchu, mizejí a opět se objevují, ale nechybí ani čtení myšlenek, nebo – vůbec poprvé v historii, – neuvěřitelný kousek světoznámého eskapologisty Andrewa Bassa, který přímo před vašima očima zadrží dech na víc než 4 minuty, aby se dokázal osvobodit ze svého podvodního vězení. Některé iluze jsou tak opravdové a děsivé, že je doporučujeme ke zhlédnutí dětem starším 10 let. V České republice se představení uskuteční 8. 11. V Karlových Varech v KV aréně, 9. 11. v pražské O2 aréně a 10. 11. V pardubické ČEZ aréně.
Tato skupina světově uznávaných iluzionistů navazuje na tradici velkých kouzelníků, jako byl Harry Houdini, aby ji díky modernímu pojetí scény, úchvatným světelným efektům, excentrickým kostýmům i celkové dramaturgii tohoto představení, které doprovází živá kapela, povznesla na dosud nevídanou estetickou i uměleckou úroveň. Dle velmi úspěšných prodejů lze předpokládat, že evropské publikum přijme tuto fantastickou show s ještě větším nadšením, než v zámoří.
„Báječná, ohromující a vědomě za vlasy přitažená show. Zábava pro celou rodinu, kterou byste si neměli nechat ujít! The Daily Telegraph
Po vyprodané sezóně v australské Sydney Opera house, kde představení za pouhých 8 dní utržilo na vstupném neuvěřitelné 3 miliony dolarů, a následném turné po zaplněných halách Austrálie, Asie a Ameriky, přiváží společnost JV Agentura tuto spektakulární živou kouzelnickou show také do České republiky. Praha se tak stane jednou ze zastávek evropské části turné, které v létě odstartuje v Londýně. Seznamte se s “The Illusionists”.
Sedm nejúžasnějších kouzelníků světa předvádí kouzla a iluze, z nichž mnohé jsou k vidění vůbec poprvé a nad kterými Vám zůstane rozum stát.
Každý z těchto 7 iluzionistů je mistrem svého oboru. Se svými 20ti člennými týmy předvádějí dynamickou směsici těch nejfantastičtějších, nejneuvěřitelnějších čísel. Všichni mají za sebou úspěšné individuální kariéry, kdy jejich vystoupení zhlédly po celém světě miliony diváků. Tato show je ale vůbec poprvé přivádí všechny na jedno podium.
Vychutnejte si náročné kouzelnické triky, nad nimiž se vám bude tajit dech! Lidé se vznášejí ve vzduchu, mizí a opět se objevují, ale nechybí ani čtení myšlenek, nebo – vůbec poprvé v historii, – neuvěřitelný kousek světoznámého eskapologisty Andrewa Bassa, který přímo před vašima očima zadrží dech na víc než 4 minuty, aby se dokázal osvobodit ze své podvodní cely.
Tato skupina světově uznávaných iluzionistů navazuje na tradici velkých kouzelníků, jako byl Harry Houdini, aby ji díky modernímu pojetí scény, úchvatným světelným efektům, excentrickým kostýmům i celkové dramaturgii tohoto představení povznesla na dosud nevídanou estetickou i uměleckou úroveň.
Tato kritikou nadšeně přijímaná show, která vloni beznadějně vyprodala sály po celé Austrálii i Asii, je v současné době uprostřed svého světového turné.

Share This